KADRA TRENERSKA

W naszej Kadrze Trenerskiej nie ma przypadkowych osób. Każdy trener posiada kwalifikacje, są to Instruktorzy i Trenerzy Judo z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy rozpoczęli przygodę z Judo w wieku kilku lat i teraz starają się zarazić dzieci swoją pasją.  Wiedzą w jaki sposób połączyć naukę ćwiczeń ogólnosprawnościowych oraz elementów judo z licznymi zabawami, aby dzieci czerpały z zajęć jak najwięcej radości. Jednocześnie każdy z nas jest ambitny i chciałby wychować jak najwięcej dzieci, które za kilka lat staną się świetnymi zawodnikami.

Każdy z nas inaczej prowadzi zajęcia ale łączy nas profesjonalizm, zaangażowanie i radość z prowadzenia zajęć. Do zobaczenia na zajęciach.

Radosław Zamęcki

Magister Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, Trener Judo I Klasy, Instruktor Sumo, Instruktor Samoobrony. Posiada stopień mistrzowski 3 DAN, medalista Mistrzostw Polski w Judo, trenuje judo od 6 roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w sekcjach w Tyńcu Małym, Żórawinie oraz Szkole Podstawowej CREO, a także zajęcia dla dorosłych, Trener w klasie sportowej o profilu Judo w Liceum Sportowym SMS Junior Wrocław.

kontakt: 601-51-80-70 

Patryk Jamiński

Instruktor Judo, Instruktor Samoobrony. Posiada stopień mistrzowski 2 DAN, medalista Mistrzostw Polski w Judo, trenuje judo od 7 roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w sekcji w Kątach Wrocławskich, Trener medalistów, w tym złotego, Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików oraz Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych. W klubie pracuje z grupą wyczynową MKS Juvenia Wrocław.

kontakt: 692-28-59-07

Bartłomiej Bochniak

Magister Wychowania Fizycznego AWF we Wrocławiu, specjalizacja: praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, Trener Judo I Klasy, instruktor samoobrony. Posiada stopień mistrzowski 2 DAN, brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, trenuje Judo od 7 roku życia.

Prowadzi treningi w sekcji w Czernicy oraz sekcji Judo dla dorosłych.

kontakt: 667-931-992


Jacek Kamiński

Instruktor Judo, samoobrony, wojskowej walki w bliskim kontakcie oraz sędzia klasy związkowej, posiada stopień mistrzowski 1 DAN. 2-krotny brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów, złoty medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Członek Zarządu Dolnośląskiego Związku Judo, zajmuje się sędziami na Dolnym Śląsku.

Prowadzi zajęcia w Jelczu-Laskowicach oraz przedszkolach.

kontakt: 531-664-098


Krzysztof Kiełbus

Inżynier Chemii na Politechnice Wrocławskiej oraz absolwent wrocławskiej AWF na specjalizacji trener przygotowania motorycznego. Instruktor Judo oraz Jiu-Jitsu, posiadacz stopnia mistrzowskiego 2 DAN. Jako zawodnik - wychowanek MKS Juvenia Wrocław, trzykrotny indywidualny Mistrz Polski oraz piąty zawodnik Mistrzostw Europy. Judo trenuje od 6. roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w Wojszyckiej Akademii Talentów, Szkole Podstawowej nr 34 we Wrocławiu oraz Szkole Podstawowej nr 80 we Wrocławiu. Od roku akademickiego 2017/2018 jest trenerem sekcji Judo Politechniki Wrocławskiej

kontakt:  502-43-63-80

Mariusz Janicki
Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego, Instruktor Judo, samoobrony, MMA i rekreacja ruchowej. Posiada stopień mistrzowski 3 DAN. Judo trenuje od 10 roku życia. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata CiSM. Wieloletni Reprezentant Polski w Judo. Mistrz Polski Wojska w Walce w bliskim kontakcie.

Prowadzi zajęcia w SP nr 50 (Gimnazjum 27) we Wrocławiu oraz w Szkole Podstawowej w Kiełczowie.

kontakt: 504-908-498


Arkadiusz Makarewicz

Magister kierunku odżywienie czlowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu. Instruktor judo, posiada stopień Mistrzowski 2 DAN. Zawodnik Klubu Sportowego Praesidium Wrocław, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski indywidualnych oraz drużynowych w różnych grupach wiekowych. Medalista Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu oraz Sumo. Judo trenuje od 6 roku zycia. Dietetyk w sekcji Judo MKS Juvenia Wrocław.

Prowadzi zajęcia w Szkole Podstawowej w Wysokiej.

kontakt: 508-602-091


Paulina Żemła

Swoją przygodę z judo rozpeczeła w wieku 3 lat. Instruktorka Judo, posiada stopień 1 DAN, czynna zawodniczka MKS Juvenia Wrocław, wielokrotna medalistka indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski w Judo różnych grup wiekowych, medalistka Mistrzostw Europy i Polski w Sumo, uczetniczka Igrzysk Europejskich. Studentka na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

Prowadzi zajęcia w Szkole Podstawowej nr 74 we Wrocławiu

kontakt: 724-761-521


Paulina Woźniak

Studentka 2 roku w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Czynna zawodniczka w klubie MKS Juvenia Wrocław. Medalistka Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski. Reprezentantka Polski na Pucharach Europy. Posiada stopień mistrzowski 1 DAN. Pierwsza zawodniczka z sekcji Zabawa z Judo, która zdobyła czarny pas w Judo.

Judo trenuje od 10 roku życia. Prowadzi zajęcia w Szkole Podstawowej nr 10 we Wrocławiu.

kontakt: 503-699-379

Ola Grygiel-Lis

Magister Dietetyki, Instruktor Judo, posiada stopień 1 DAN. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Judo, w tym Mistrzyni Polski Młodzieży w 2015 roku, wielokrotna medalistka Pucharów Polski w Judo. Czterokrotna Mistrzyni Polski w Sumo i dwukrotna medalistka Drużynowych Mistrzostw Europy w Sumo.

Prowadzi zajęcia w sekcji w Szkole Podstawowej nr 113 we Wrocławiu, Siechnicach oraz Żernikach Wrocławskich. Jest trenerką przygotowania motorycznego w Szkole Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu. Główna trenerka sekcji Sumo MKS Juvenia Wrocław.

kontakt: 782-969-141


 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio