KADRA TRENERSKA

W naszej Kadrze Trenerskiej nie ma przypadkowych osób. Każdy trener posiada kwalifikacje, są to Instruktorzy i Trenerzy Judo z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy rozpoczęli przygodę z Judo w wieku kilku lat i teraz starają się zarazić dzieci swoją pasją.  Wiedzą w jaki sposób połączyć naukę ćwiczeń ogólnosprawnościowych oraz elementów judo z licznymi zabawami, aby dzieci czerpały z zajęć jak najwięcej radości. Jednocześnie każdy z nas jest ambitny i chciałby wychować jak najwięcej dzieci, które za kilka lat staną się świetnymi zawodnikami.

Każdy z nas inaczej prowadzi zajęcia ale łączy nas profesjonalizm, zaangażowanie i radość z prowadzenia zajęć. Do zobaczenia na zajęciach.

Radosław Zamęcki

Magister Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, Trener Judo I Klasy, Instruktor Sumo, Instruktor Samoobrony. 

Posiada stopień mistrzowski 2. DAN, medalista Mistrzostw Polski w Judo, trenuje judo od 6 roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w sekcjach w Tyńcu Małym, Rzeplinie oraz Żórawinie, a także zajęcia dla dorosłych przy ul. Poznańskiej, drugi trener Klubu Sportowego „Gwardia” Wrocław, Trener w klasie sportowej o profilu Judo w Liceum Sportowym SMS Junior Wrocław. kontakt: 601-51-80-70 
Patryk Jamiński

Instruktor Judo, Instruktor Samoobrony.

Posiada stopień mistrzowski 2. DAN, medalista Mistrzostw Polski w Judo, trenuje judo od 7 roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w sekcji w Kątach Wrocławskich.. Trener medalistów, w tym złotego, Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików oraz Juniorów Młodszych i Juniorek Młodszych. W klubie pracuje z grupą wyczynową MKS Juvenia Wrocław.kontakt: 692-28-59-07
Bartłomiej Bochniak

Magister Wychowania Fizycznego AWF we Wrocławiu, specjalizacja: praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, Trener Judo II Klasy.

Posiada stopień mistrzowski 2 DAN, brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, trenuje Judo od 7 roku życia.

Prowadzący treningi w sekcji w Czernicy oraz z grupą wyczynową MKS Juvenia Wrocławtel. 667-931-992
Jacek Kamiński

Instruktor Judo, samoobrony, wojskowej walki w bliskim kontakcie oraz sędzia klasy związkowej, posiada stopień mistrzowski 1 DAN.

2-krotny brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów, złoty medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski, wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Prowadzi zajęcia w Jelczu-Laskowicach. 


kontakt: 531-664-098
Krzysztof Kiełbus

Magister Chemii na Politechnice Wrocławskiej. Instruktor Judo oraz posiadacz stopnia mistrzowskiego II DAN.

Jako zawodnik Klubu Sportowego  "Gwardia" Wrocław, trzykrotny indywidualny Mistrz Polski oraz piąty zawodnik Mistrzostw Europy. Judo trenuje od 6. roku życia.

Prowadzi zajęcia dla dzieci w Wojszyckiej Akademii Talentów, Szkole Podstawowej nr 34 we Wrocławiu oraz Szkole Podstawowej nr 80 we Wrocławiu. Od roku akademickiego 2017/2018 jest trenerem sekcji Judo Politechniki Wrocławskiej.kontakt:  502-43-63-80
Mariusz Janicki

Żołnierz Zawodowy Wojska Polskiego, Instruktor Judo, samoobrony, MMA i rekreacja ruchowej.

Posiada stopień mistrzowski 2 DAN. Judo trenuje od 10 roku życia. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata CiSM. Wieloletni Reprezentant Polski w Judo. Mistrz Polski Wojska w Walce w bliskim kontakcie.

Prowadzi zajęcia w SP nr 50 (Gimnazjum 27) we Wrocławiu oraz w Szkole Podstawowej w Kiełczowie.


kontakt: 504-908-498
Arkadiusz Makarewicz

Magister kierunku odżywienie czlowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu. Instruktor judo, posiada stopień Mistrzowski II DAN.

Zawodnik Klubu Sportowego "Gwardia "Wroclaw, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski indywidualnych oraz drużynowych w różnych grupach wiekowych. Judo trenuje od 6 roku zycia.

Prowadzi zajęcia w Szkole Podstawowej w Wysokiej.


gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php


kontakt: 508-602-091

Adam Stolarczyk

Student Akademii Wychowania Fizycznego, zawodnik KS Gwardia Wrocław, Instruktor Judo, posiada stopień mistrzowski 1 DAN, Judo trenuje od 8 roku życia.

Wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski, medalista Pucharów Polski w Judo.

Prowadzi zajęcia w sekcji Judo w Szkole Podstawowej nr 10 we Wrocławiu (Psie Pole) oraz w przedszkolach.

gwardiajuvenia.pl/zawodnik.php


kontakt: 790-476-140

Paulina Woźniak
Studentka 2 roku w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.
Czynna zawodniczka w klubie MKS Juvenia Wrocław. Medalistka Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski. Reprezentantka Polski na Pucharach Europy. Posiada stopień mistrzowski I DAN.
Pierwsza zawodniczka z sekcji Zabawa z Judo, która zdobyła czarny pas w Judo.
Judo trenuje od 10 roku życia. Prowadzi zajęcia w Fight Club Krakowska 98 we Wrocławiu oraz w Żórawinie.


kontakt: 503-699-379
Ola Grygiel

Magister Dietetyki,  obecnie w trakcie studiów na AWF we Wrocławiu, Instruktor Judo, posiada stopień 1 DAN.  Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w  Judo, w tym Mistrzyni Polski Młodzieży w 2015 roku, wielokrotna medalistka Pucharów Polski w Judo. Czterokrotna Mistrzyni Polski w Sumo i dwukrotna medalistka Drużynowych Mistrzostw Europy w Sumo.

Prowadzi zajęcia w sekcji w Szkole Podstawowej nr 113 we Wrocławiu, Siechnicach oraz Żernikach Wrocławskich. Jest trenerką przygotowania motorycznego w Szkole Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu.


kontakt: 782-969-141

 

 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio