Obozy 2020

Podajemy Państwu terminy wszystkich obozów w 2020 roku aby już dziś móc zaplanować sobie okres ferii i wakacji!

Terminy obozów w roku 2020

obóz zimowy - 9-15 lutego Borowice

8-21 lutego Chłapowo - dla zawodników od Młodzika do Seniora oraz wyznaczonych dzieci z roczników 2006-2007

półkolonia judo - 17-21 lutego Fight CLUB Krakowska 98

obozy letnie w Chłapowie:

28 czerwca - 8 lipca - pierwszy turnus dzieci - sekcje SP 3 Wrocław, SP 50 Wrocław, Kiełczów, Żerniki Wrocławskie, Osobowice, Siechnice

9 lipca - 19 lipca - drugi turnus dzieci - Żórawina, Tyniec Mały, SP 80 Wrocław, WAT, SP 34 Wrocław, Rzeplin, Jelcz-Laskowice, SP 10 Wrocław, Fight Club Krakowska 98, Kąty Wrocławskie

20 lipca - 2 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej oraz grupy Młodzików 

3 - 13 sierpnia - trzeci turnus dzieci - Żórawina, Tyniec Mały, SP 80 Wrocław, WAT, SP 34 Wrocław, Rzeplin, Czernica, Kąty Wrocławskie

14 - 27 sierpnia - obóz Kadry Wojewódzkiej, Młodzików i starszych.

 PÓŁKOLONIA ZIMOWA JUDO

 FIGHT CLUB KRAKOWSKA 98, ul. Krakowska 96a, Wrocław, www.krakowska98.com, www.facebook.com/Krakowska98

 Kto może wziąć udział?

 Dzieci w wieku 5-13 lat. Oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci ćwiczących Judo, ale jeśli dziecko nie uczęszcza na zajęcia judo - nic nie szkodzi!

 Na pewno każdy spędzi ten czas aktywnie i radośnie.

 Termin

 Od poniedziałku 17 lutego do piątku 21 lutego w godzinach 9-16. Jeśli nie zdążą Państwo na godzinę 16, na pewno dzieci będą czekać na Państwa w bezpiecznym miejscu!

 Jakie atrakcje przygotowano dla dzieci?

-zajęcia ogólnosprawnościowe na macie; treningi techniczne Judo

-zawody Judo z nagrodami

-zajęcia w terenie (jeśli aura na to pozwoli)

-lekcja Judo oraz trening pod okiem Mistrza!

-trening cross

-wyjście do parku trampolin

-oraz kilka innych atrakcji-niespodzianek

 Co należy wziąć ze sobą?

 Przede wszystkim strój sportowy, judogę. W przypadku wycieczki do parku trampolin, aquaparku czy ścianki wspinaczowej, podamy informację o potrzebnym stroju.

 Co my zapewniamy:

 Oprócz opieki oraz ubezpieczenia zapewniamy dzieciom drugie śniadanie oraz obiad, napoje potrzebne w trakcie zajęć,oraz nagrody specjalne. Mnóstwo pozytywnej energii i ruchu!

 Koszt – 550 złotych (wliczone już II śniadanie oraz obiad).

 Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt:

 kontakt@krakowska98.com lub bezpośrednio do trenera Mariusza Janickiego 504908498 oraz Pawła Józefowicza 536960247


            

OBÓZ ZIMOWY DZIECI W BOROWICACH

Po raz kolejny wybieramy się na obóz zimowy do Borowic. Świetna baza noclegowa i sportowa, stok i sala Judo przy naszym budynku, pyszne jedzenie, piękna okolica i ciekawe zajęcia dla dzieci!

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają 8 lat. Obóz zimowy jest bardziej wymagający niż letni, głównie ze względu na truniejsze warunki pogodowe, dzieci jadące pierwszy raz, które nie są do końca samodzielne, lepiej jakby zaczynały od obozu letniego.

Wyjazd  o godzinie 930 z parkingu przy Wzgórzu Andersa (z tyłu wrocławskiego Aquaparku) we Wrocławiu. Planowany przyjazd do Wrocławia około godziny 1400, miejsce zbiórki bez zmian.

Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy Łokietek, Borowice k/Karpacza, ul. Głowackiego 4 www.lokietek.pl

Koszt: 1200 złotych.  Ponieważ zainteresowanie obozami jest bardzo duże, prosimy o jak najszybszą decyzję. Miejsce gwarantuje karta obozowa, którą należy donieść trenerowi z danej sekcji oraz wpłata zaliczki 400 złotych na konto klubu lub gotówką u trenera.            

Osoby z grupy Talent 2020 otrzymują 100 złotych zniżki, rodzeństwo 50 złotych na każde dziecko (jedno dziecko może skorzystać z jednej zniżki).                             

Kwota ta obejmuje: wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz zakwaterowanie, przejazd autokarem w obie strony, transport oraz bilety wstępu, opłacenie hali Judo, całodobową opiekę trenerską, nagrody w konkursach oraz turniejach.

Na obóz obowiązkowo należy zabrać: badania sportowo-lekarskie, judogę, dres i buty sportowe, strój do kąpieli i czepek, czapkę zimową i rękawiczki, buty i kurtkę zimową, dres sportowy do treningu ogólnorozwojowego na sali.

Wszelkiego rodzaju konsole gier dzieci biorą na swoją odpowiedzialność. Prosimy nie dawać dzieciom telefonów komórkowych. Jeżeli dziecko bierze telefon komórkowy, trener będzie go przechowywał.  Kontakt z dzieckiem możliwy jest w godzinach ustalonych przez trenerów. Prosimy aby leki przekazywać trenerom.

Prosimy o wydrukowanie i podpisanie Karty Obozowej, która dostępna jest w zakładce do pobrania na stronach www.gwardiajuvenia.pl oraz www.zabawajudo.pl

Płatności można dokonywać gotówką u trenera lub na konto:

MKS JUVENIA WROCŁAW  Borowska 1-3 50-529 Wrocław

nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743  tytułem: imię i nazwisko – obóz zimowy judo

W razie pytań, prosimy o kontakt z trenerami.


    

      

   

OBÓZ WAKACYJNY DLA DZIECI

Dlaczego warto jechać na obóz?

- dzieci spędzają wakacje nad polskim morzem, biorą udział w kąpielach w morzu oraz zajęciach na plaży

- nauka samodzielności oraz funkcjonowania w grupie bez rodziców

- organizujemy zabawy, wycieczki oraz konkursy z nagrodami; każdego roku zmieniamy wycieczki żeby dzieci, które jeżdżą co roku, nie nudziły się, m.in. wycieczki do twierdzy w Malborku, Gdańska, Gdyni, Helu (fokarium i Muzeum Obrony Wybrzeża), Łeby (Park Dinozaurów), Rozewia (latarnia morska), oprócz tego zwiedzanie Władysławowa,

- możliwość poprawienia swoich umiejętności judo poprzez codzienne treningi w COS Cetniewo

możliwość zdania na wyższy stopień (dotyczy to osób wyznaczonych przez trenerów),

- organizujemy zawody SUMO

- na obozie kształtuje się charakter poprzez udział w porannych rozruchach oraz treningach na macie i na plaży

- integracja dzieci z sekcji MKS Juvenia Wrocław

- "detoks" od komputerów, komórek, konsoli

- rozwijanie pozytywnych cech charakteru, nabieranie cierpliwości, punktualności

- nauka dyscypliny (nie tylko sportowej),

Kto może wziąć udział w obozie? Jedynie dzieci z sekcji naszego klubu. Najmłodsi uczestnicy mają  7 lat. Dzieci starsze (2006 i starsi) za zgodą trenera mogą wziąć udział w obozie Kadry Wojewódzkiej (dla Młodzików i starszych)

 Wyjazd  o godzinie 700 z parkingu przy HOTELU ORBITA ul. Wejherowska 34 we Wrocławiu (ZMIANA!). Planowany przyjazd do Wrocławia około godziny 1630, miejsce zbiórki bez zmian.

Miejsce: Chłapowo, ul. Jaśminowa 29, 84-120 Władysławowo www.zielone-szkoly.eu

Koszt: 1600 złotych.  Ponieważ zainteresowanie obozami jest bardzo duże, prosimy o jak najszybszą decyzję. Miejsce gwarantuje karta obozowa, którą należy donieść trenerowi z danej sekcji oraz wpłata zaliczki 400 złotych na konto klubu lub gotówką u trenera.                 

Osoby z grupy Talent 2020 otrzymują 100 złotych zniżki, rodzeństwo 50 złotych na każde dziecko (jedno dziecko może skorzystać z jednej zniżki).                                     

Kwota ta obejmuje: wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz zakwaterowanie, przejazd autokarem w obie strony, transport oraz bilety wstępu (dotyczy wycieczek), wynajem hali Judo i basenu w Cetniewie, całodobową opiekę trenerską i lekarską, ubezpieczenie, nagrody w konkursach oraz turniejach.

Na obóz obowiązkowo należy zabrać: badania sportowo-lekarskie, judogę, dres i buty sportowe, strój do kąpieli i czepek, olejek do opalania, czapkę z daszkiem.

Wszelkiego rodzaju konsole gier dzieci biorą na swoją odpowiedzialność. Prosimy nie dawać dzieciom telefonów komórkowych. Jeżeli dziecko bierze telefon komórkowy, trener będzie go przechowywał.  Kontakt z dzieckiem możliwy jest w godzinach ustalonych przez trenerów.

Prosimy o wydrukowanie i podpisanie Karty Obozowej, która dostępna jest w zakładce do pobrania na stronach www.gwardiajuvenia.pl oraz www.zabawajudo.pl

Płatności można dokonywać gotówką u trenera lub na konto:

MKS JUVENIA WROCŁAW  Borowska 1-3 50-529 Wrocław

nr konta: 97 1020 5242 0000 2102 0116 6743  tytułem: imię i nazwisko – obóz letni judo

W razie pytań, prosimy o kontakt z trenerami.

 


 
 
 
 
       
  Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt

© Zabawa Judo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie:
Hajime Studio