MKS Juvenia Wrocław wygrywa Turniej Przyszłych Olimpijczyków
2017-06-06

MKS Juvenia Wrocław wygrał klasyfikację drużynową Turnieju Przyszłych Olimpijczyków w Kątach Wrocławskich. Drugie miejsce zajął Conrad Gdańsk a trzecie MUKS Kokoro Łódź. W sumie nasi zawodnicy zdobyli 10 złotych medali (w sumie 28).

Zawody otworzyła Dyrektor SP nr 1 w Kątach Wrocławskich Pani Lidia Reps oraz Prezes MKS Juvenia Wrocław oraz były Prezes Polskiego Związku Judo Pan Sławomir Kownacki.

Dziękujemy za wykonanie profesjonalnych zdjęć Lidii Mukhamadeeva. Nie jest to pierwszy turniej, z którego mamy zdjęcia zrobione przez Panią Lidię. Zdjęcia dostępne są w linku: https://goo.gl/photos/wJmttt7NMHkRRWfB8.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji turnieju, szczególnie trenerowi Patrykowi Jamińskiemu.

Dziękujemy władzom Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie za wsparcie organizacyjne i finansowe.

Dziękujemy także naszym sponsorom: Muszynianka, Agrofoto.pl, Druck.pl oraz Epore.

Sponsorzy i Partnerzy

Start | Zajęcia | Nasze sekcje | Trenerzy | O judo | Do pobrania | Galeria | Współpraca | Kontakt